outlet

SC/APC-LC/UPC Singlemode Optisk Adapter SC Mand til LC Kvindelige Fiberoptiske Adapter Gratis Fragt

Rating
kr58.00 kr52.81





Beskrivelse

Den mandlige-til-kvinde fiberoptiske adaptere billigt tilpasse stik grænseflader til nyt udstyr, opgradering af distribution paneler og eliminere behovet for at re-opsige kabel-forsamlinger.

Funktioner

1.Indsætningstab

2.Høj korrosionsbestandighed

3.Høj interface performance

4.Høj return loss

5.Let at håndtere

6.Miljømæssigt stabil

Ansøgninger

1.Telecom netværk

2.Ethernet-netværk

3.Optisk kommunikation udstyr

Specifikationer

Single-Mode(SM-9/125)

Multi-Mode(MM-50/125) Multi-Mode(MM-62.5/125)

Indsætnings-Tab:≤0.3 dB

Holdbarhed (500 Parring):0.2 dB Max.

Drifts-Temperatur: -40℃~+75℃

Opbevaring Temperatur: -40℃~+85℃

Bemærkning: Kvinde til Mand Hybrid-Adapter er ultra pålidelig med indsætningstab og tilbage refleksion tab.Du kan vælge singlemode 9/125um eller multimode 62.5/125um eller multimode

  • Stik Type: SC/APC
  • Item Længde: 1.5m
  • Mærke: Joinwit
  • Kompatibel: TP-link
  • Størrelse: 10CM*10CM*10CM
  • Model-Nummer: SC Mand til LC Kvindelige Fiberoptiske Adapter
  • Fiber Type: Single Mode

  • Author: Cloak Fred
  • Date: 2021-01-28
  • A +++ Seller !!!
  • 5/5